logo left
right
  • باور داشته باش , پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری ,آن است که بعد هر زمین خوردنی برخیزی .
  • پيامبر صلى ‏الله‏ عليه ‏و ‏آله : اِنَّ اللّه‏َ يُحِبُّ مَعالِىَ الاُْمورِ وَ اَشْرافَها وَ يَكْرَهُ سَفْسافَها؛(۱) خداوند كارهاى والا و شرافتمند را دوست دارد و از كارهاى پست و ناچيز بيزار است.
  • افتتاح آزمایشی سایت
right
آخرین تاریخ به روزرسانی
جمعه, 9 مهر 1395
نظرسنجی

نظر شما در مورد سایت چیست ؟

شهرک ها

شهرک صنعتي ايلام

میزان اشتغال: 2594 سرمایه گذاری: 809922 میلیون ريال تعداد واحدهای استقرار یافته: 184 تعداد واحدهای به بهره برداری رسیده: 141 اطلاعات بیشتر: از اینجا

آمار بازدید
بازدید امروز : 259
بازدید دیروز : 280
بازدید کل : 182081
افراد آنلاین: نفر 1
اوقات شرعی

مانور ارتقا سطح ایمنی در شهرک صنعتی ایلام به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی

news
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان از برگزاری مانور ارتقا سطح ایمنی در شهرک صنعتی ایلام به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی خبر داد. "مرتضی دارایی" گفت : موضوع سلامت و ارتقا سطح ایمنی در صنایع کوچک به ویژه در شهرکها و نواحی صنعتی باید مورد توجه و در دستور کار قرار گیرد. دارایی اظهار کرد : هدف از برگزاری این مانور پرداختن به سلامت و ارتقا سطح ایمنی و آمادگی در راستای کاهش خطرات احتمالی واحدهای تولیدی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان در بخش بهداشت ، امنیت ، حفظ محیط زیست و کنترل انرژی است. وی افزود : برخوردار شدن شهرکها و نواحی صنعتی ،واحدهای تولیدی و سیستم اداری از HSEE معادل بهداشت ، ایمنی ، انرژی و محیط زیست با همکاری سازمان صنعت،معدن و تجارت از اولویت های این شرکت قرار دارد. مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام عنوان کرد : در گذشته موضوع HSEE کمرنگ بوده اما امسال این موضوع به صورت جدی و در تمام بنگاه ها و صنایع کوچک برای رعایت استانداردها در حال پیگیری و در دستور کار قرار دارد. دارایی با اشاره به حساسیت های موجود و اتفاقات پیش بینی نشده در بخش صنعت یادآور شد : موضوع HSEE ضرورت پیدا کرده و باید به صورت جدی و در تمامی شهرکها و نواحی صنعتی استان و واحدهای تولیدی مستقر در آنها اجرایی شود. وی در پایان گفت : شهرکهای صنعتی ایلام و ایوان و ناحیه صنعتی شباب مجهز به ساختمان و ماشین آتش نشانی بوده و آماده خدمت رسانی به واحدهای تولیدی در زمان بحران هستند. مانور روز آتش نشانی و ایمنی در شهرک صنعتی ایلام با حضور رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان ، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام و تعدادی از مدیران واحدهای صنعتی اجرا شد.

1395-07-07

تفاهم نامه همکاری شرکت شهرکهای صنعتی ایلام با بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اجرایی می شود

news
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام از اجرایی شدن تفاهم نامه همکاری این شرکت با بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خبر داد. "مرتضی دارایی" گفت : جلسه هم اندیشی در راستای اجرای تفاهم نامه منعقد شده بین سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و بنیاد شهید و امور ایثارگران و در راستای تحقق آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و منویات رهبر معظم انقلاب به ویژه در تحقق شعار امسال و در اجرای سیاست های کلی قانون برنامه و سیاست های اصولی دولت تدبیر و امید با رعایت اولویت های مقرر قانونی برای اجرای طرح های خود اشتغالی و کارآفرینی اعضای خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و استفاده از ظرفیت های دو دستگاه منعقد شده است. وی کمک به ساماندهی کسب و کارهای خرد در واحدهای مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان و ارتقا نقش ایثارگران در اقتصاد ملی ، مساعدت در اجرای طرح های کارآفرینان شاهد و ایثارگر ، همکاری در تخصیص فضای اداری در شهرکها و نواحی تحت پوشش جهت استقرار نماینده بنیاد ، صدور مجوز ساخت و ساز بنا و گواهی پایان کار در کوتاهترین زمان ممکن و بصورت رایگان و پرداخت حق بیمه سهم کارفرما به مدت پنج سال در ازای جذب و ارائه لیست واریز حق بیمه سهم کارفرما برای افراد معرفی شده از سوی بنیاد را از جمله موضوع های مطرح شده در این تفاهم نامه عنوان کرد. مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام هدف از انعقاد این تفاهم نامه را ایجاد شرایط لازم به منظور هم افزایی صنایع مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی و کمک به اشتغال پایدار کارجویان زیر پوشش بنیاد با استفاده از ظرفیت های موجود در حوزه های مختلف و مساعدت در اجرای طرح های کارآفرینان شاهد و ایثارگر دانست.

1395-07-04

صنعتگران ايلامي در قالب تور صنعتی از شهرك صنعتی شمس آباد استان تهران ديدن كردند

news
مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان ايلام گفت : در راستای اجرای سیاست حمایتی و عملیاتی این شرکت و به منظور بازدید صنعتگران ايلامي ، صاحبان صنعت و مديران واحدهاي توليدي استان از واحدهای صنعتی موفق کشور و آشنایی با روش های نوین مدیریتی و استفاده از تجهیزات جدید ، در قالب تور صنعتي از شهرك صنعتی شمس آباد استان تهران ديدن كردند. "مرتضی دارایی" افزود : این تور با حضور 15 نفر از مديران واحدهاي توليدي با هدف آشنایی با توانمندیهای وموفقيت هاي صنعتگران و توليدكنندگان استانهاي ديگر و با منظور تبادل تجربیات ،آشنایی با عوامل موفقیت و بهره وری واحدهای صنعتی ، کارآفرینی ، توسعه و بازار صادرات انجام گردید. وی اظهار کرد : صنعتگران ايلامي در این تور از کارخانه نایلون و نایلکس دلفین شمس و شرکت کیمیا صنعت شیما ديدن کردند و با نحوه کار و خط تولید این واحدهای صنعتی آشنا شدند. مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان ايلام بیان داشت : مديران واحدهاي توليدي ايلام در ادامه اين تور دو روزه از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و مواد اولیه ، بیسکویت ، شیرینی و شکلات ایران ، هفتمین نمایشگاه بین المللی نوشیدنی ها و صنایع وابسته و اولین نمایشگاه بین اللملی لبنیات و صنایع وابسته بازدید کردند.

1395-06-27

دیدار مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان با معاون پژوهشی دانشگاه آزاد ایلام

news
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان از دیدار با معاون پژوهشی دانشگاه آزاد ایلام خبر داد. "مرتضی دارایی" گفت : این دیدار در راستای تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه و به منظور افزایش همکاری و هم افزایی این شرکت و دانشگاه آزاد با در نظر گرفتن کلیه امکانات و اختیارات طرفین اعم از فنی ، تولیدی ،نیروی انسانی ، اطلاعات ، تجربه و تخصص و به منظور توسعه و گسترش همکاری‌های مشترک و استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های علمی، پژوهشی، آموزشی و اجرایی انجام شد. وی مشارکت در تعریف و اجرای طرحهای پژوهشی توسعه ای و کاربردی، مبادله تجربیات و اطلاعات بانکهای علمی-پژوهشی و کاربردی بین طرفین ، نرم افزارها ، فیلم و ارائه خدمات مشاوره ای ، علمی در زمینه بازاریابی و تجارت به واحدهای صنعتی را از جمله موضوع های مطرح شده در این دیدار عنوان کرد. مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام ادامه داد : علاوه براین شرکت و دانشگاه آزاد استان در قالب برنامه های منسجم در زمینه های طراحی و اجرای دوره های آموزشی ، برگزاری گردهمایی ها و همایش هاو نشست های تخصصی در زمینه بازار ، سرمایه گذاری و اموربین الملل ، احداث نمایشگاه و دعوت از هیات های تجاری داخلی و خارجی با هم همکاری می کنند.

1395-06-23


دستورالعمل حق بهره برداري سال بدون قيمت95
دستورالعمل تامین مالی بنگاههای کوچک و متوسط
دانلود فایل اصلاح الگوی مصرف
قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور
درخواست انشعاب ( آب و برق و گاز و تلفن و فاضلاب)
پیگیری درخواست انشعابات
گزارش فرصتها و محدويتهاي «قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور
test
test
test
test

test
test
test
test
test
test
test