logo left
right
  • باور داشته باش , پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری ,آن است که بعد هر زمین خوردنی برخیزی .
  • پيامبر صلى ‏الله‏ عليه ‏و ‏آله : اِنَّ اللّه‏َ يُحِبُّ مَعالِىَ الاُْمورِ وَ اَشْرافَها وَ يَكْرَهُ سَفْسافَها؛(۱) خداوند كارهاى والا و شرافتمند را دوست دارد و از كارهاى پست و ناچيز بيزار است.
  • افتتاح آزمایشی سایت
right
آخرین تاریخ به روزرسانی
پنجشنبه, 5 مرداد 1396
نظرسنجی

نظر شما در مورد سایت چیست ؟

شهرک ها

شهرک صنعتي ايلام

میزان اشتغال: 2594 سرمایه گذاری: 809922 میلیون ريال تعداد واحدهای استقرار یافته: 184 تعداد واحدهای به بهره برداری رسیده: 141 اطلاعات بیشتر: از اینجا

آمار بازدید
بازدید امروز : 102
بازدید دیروز : 335
بازدید کل : 293055
افراد آنلاین: نفر 3
اوقات شرعی

تسریع در عملیات برق رسانی و رفع مشکلات شهرکها و نواحی صنعتی استان ایلام

news
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام از تسریع در عملیات برق رسانی و رفع مشکلات شهرکها و نواحی صنعتی استان ایلام خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام، مرتضی دارایی در جلسه بررسی وضعیت تامین برق شهرکها و نواحی صنعتی استان ایلام گفت: در راستای اجرای سیاستهای سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و برنامه های اقتصاد مقاومتی شرکت شهرکهای صنعتی ایلام و با هدف ایجاد و توسعه زیرساخت های اقتصادی در بخش صنعت و استقرار صنایع کوچک به منظور افزایش خدمات رسانی و حمایت از واحدهای صنعتی ، جلسه ای با حضور مدیرعامل شرکت توزیع برق استان و معاونین دو ارگان برای تسریع در عملیات برق رسانی و رفع مشکلات شهرکها و نواحی صنعتی ، برگزار شد. دارایی با اشاره به اینکه ایفای به موقع تعهدات قانونی، لازمه تداوم همکاری هر دو شرکت است، اظهار داشت: تامین برق شرکت استیل کرد مستقر در شهرک صنعتی دره شهر، پیگیری افت ولتاژ برق شهرک صنعتی دره شهر، تغییر کابل برق شهرک صنعتی ایلام، اجرای خط انتقال برق ناحیه صنعتی بدره، پیگیری پروژه خط انتقال برق ناحیه صنعتی شباب و برگزاری دوره آموزشی مصرف بهینه انرژی(مدیریت مصرف) با همکاری شرکت توزیع برق از عمده ترین موضوعات مطرح شده در این جلسه بود. وی افزود: مدیریت جهادی و همکاری و همراهی مدیران دستگاههای اجرایی استان موجب تامین امکانات اولیه زیرساختی شهرکها و نواحی صنعتی مانند آب و مخابرات، برق و گاز و به طبع توسعه اقتصادی و پویایی بخش صنعت خواهد شد.

1396-05-03

راه‌اندازی کلینیک سیار خدمات مشاوره کسب و کار در استان ایلام

news
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام از راه اندازی کلینیک سیار خدمات مشاوره کسب و کار در استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام، مرتضی دارایی گفت: این کلینیک در راستای اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی و برای عارضه یابی واحدهای صنعتی و تولیدی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان راه اندازی شده است. وی با اشاره به دستور العمل توسعه خدمات نرم افزاري و مشاوره اي در مراكز خدمات فناوري و كسب وكار، افزود: شناسايي،‌ تحليل وضعيت، دسته بندي و مستندسازي نيازها و مسائل كسب و كار واحدهاي صنعتي كوچك و متوسط، خوشه ها و رشته صنعت ها از مهمترین وظایف این کلینیک است. دارایی یادآور شد: تيم هاي توانمندساز کلینیک سیار از مشاوران مستقر در مرکز خدمات فناوري و كسب وكار شهرک صنعتی ایلام شامل تيم هاي تخصصي در گروه هاي مديريت، توسعه فناوري، توسعه بازار، توسعه منابع انساني، مديريت مالي، حقوقي و ... هستند. مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام گفت: اعضا این کلینیک با مصاحبه و بازديد حضوري از واحدهای صنعتی و تولیدی در قالب برنامه هاي پايش و عارضه يابي و رفع مشكلات توسعه كسب و كار صنايع كوچك و متوسط،‌ خوشه ها و رشته صنعت‌ها و انجام پروژه هاي بهبود آن، تعامل دانشگاه و صنايع كوچك همچنین كمك به دانش بنيان شدن واحدهاي صنعتي مستعد دانش بنيان آماده ارائه خدمات مشاوره ای هستند. دارایی با اشاره به بازدید اعضا تیم کلینیک سیار خدمات مشاوره کسب و کار از پنج واحد مستقر در شهرک صنعتی دره شهر افزود: شهرک های صنعتی دهلران، آبدانان، ایوان و ناحیه صنعتی شباب در دستور کار این تیم قرار دارد.

1396-05-02

2 هزار و 400 هزار میلیارد ریال تسهیلات به بازسازی و نوسازی بنگاه های تولیدی استان ایلام اختصاص یافت

news
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام گفت: بمنظور رفع موانع تولید و بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی صنعتی و معدنی استان ایلام 2 هزار و 400 میلیارد ریال تسهیلات بانکی به این واحدها اختصاص یافت. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام، مرتضی دارایی اظهار کرد: هدف از این دستورالعمل رفع مشکلات واحدهای صنعتی کوچک، متوسط و بزرگ، افزایش تولید و اشتغال به منظور ارتقای بهره وری انرژی، کاهش شدت مصرف، افزایش رقابت پذیری، توسعه صادرات و انتقال تکنولوژی است. دارایی افزود: در این راستا وزیر صنعت معدن و تجارت دستور العمل بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی صنعتی و معدنی را جهت اجرا به استانداران و رؤسای کارگروه های تسهیل و رفع موانع تولید در استان ها ابلاغ کرد. وی با اشاره به تخصیص یکصد هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی در این خصوص، افزود: سقف تسهیلات قابل تخصیص به هر یک از واحدهای تولیدی واجد شرایط، بر اساس نیاز واقعی بنگاه و تایید کارگروه استانی، برای بنگاه های کوچک 10 میلیارد ریال، بنگاه های متوسط 60 میلیارد ریال و بنگاه های بزرگ 150 میلیارد ریال تعیین می شود. مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام با بیان اینکه نرخ سود مورد عمل تسهیلات موضوع در این دستورالعمل، بر اساس نرخ عقود مشارکتی مصوبه شورای پول و اعتبار خواهد بود، گفت: مدت زمان بازپرداخت تسهیلات، حداکثر چهار سال، شامل دوره تنفس و حداکثر یکسال برای دوره اجرا تعیین می شود و بازپرداخت، از پنج سال تجاوز نخواهد کرد. دارایی شناسایی بنگاه های تولیدی کوچک و متوسط مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی برای تسهیل تصمیم گیری در کمیته بررسی و کارگروه، همکاری با کمیته بررسی و پیگیری معرفی به بانک ها، پیگیری رفع ابهامات و مشکلات در مراحل تصویب طرح در بانک های عامل، نظارت بر فرآیند بازسازی و نوسازی بنگاه ها و دسترسی به اهداف تعیین شده پس از پرداخت تسهیلات را از مهمترین وظایف شرکت شهرکهای صنعتی در خصوص این دستور العمل برشمرد.

0000-00-00

اجرای نمودن برنامه های اقتصاد مقاومتی هدف اصلی شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام

news
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام در چهارمین کارگروه اقتصاد مقاومتی، گفت: عزم دولت تدبیر و امید در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و خودکفایی کشور برای احیا و فعال سازی صنایع خرد ، کوچک و متوسط بسیار جدی است و در این راستا شرکت شهرکهای صنعتی استان آمادگی لازم برای حمايت از تولیدکنندگان و سرمايه گذاران داخلی و خارجی را دارد. مرتضی دارایی افزود: اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی بايد در شهركها و نواحی صنعتی استان نيز نمود پيدا كند و ما همه مكلفیم در جهت خدمت رسانی به صنعتگران و توليد كنندگان هر چه در توان داريم در طبق اخلاص قرار دهيم. دارایی اظهار کرد: امروز صنعتگران، جهادگران جبهه اقتصاد مقاومتی و عاشقان خدمت به مردم هستند و شرکت شهركهای صنعتی ایلام با ايجاد بستر مناسب در تمامی نقاط اين استان، زمينه سرمايه گذاری برای اين عزيزان را فراهم نموده است. مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام تاکید کرد: در راستای اشتغال زایی و توسعه ی پایدار، واگذاری اراضی در شهرکها و نواحی صنعتی استان جهت جذب سرمایه گذار از تسهیلات ویژه ای برخوردار است. دارایی گفت: پتانسیل های موجود در شهرک ها و نواحی استان و ورود سرمایه گذاران خارجی و داخلی، نویدبخش آینده ای روشن برای شکوفایی و رونق اقصادی و اشتغال جوانان این استان است.

1396-04-28


دستورالعمل حق بهره برداري سال بدون قيمت95
دستورالعمل تامین مالی بنگاههای کوچک و متوسط
دانلود فایل اصلاح الگوی مصرف
قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور
درخواست انشعاب ( آب و برق و گاز و تلفن و فاضلاب)
پیگیری درخواست انشعابات
گزارش فرصتها و محدويتهاي «قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور
test
test
test
test

test
test
test
test
test
test
test