logo left
right
  • باور داشته باش , پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری ,آن است که بعد هر زمین خوردنی برخیزی .
  • پيامبر صلى ‏الله‏ عليه ‏و ‏آله : اِنَّ اللّه‏َ يُحِبُّ مَعالِىَ الاُْمورِ وَ اَشْرافَها وَ يَكْرَهُ سَفْسافَها؛(۱) خداوند كارهاى والا و شرافتمند را دوست دارد و از كارهاى پست و ناچيز بيزار است.
  • افتتاح آزمایشی سایت
right
آخرین تاریخ به روزرسانی
شنبه, 27 مرداد 1397
نظرسنجی

نظر شما در مورد سایت چیست ؟

شهرک ها

شهرک صنعتي ايلام

میزان اشتغال: 2594 سرمایه گذاری: 809922 میلیون ريال تعداد واحدهای استقرار یافته: 184 تعداد واحدهای به بهره برداری رسیده: 141 اطلاعات بیشتر: از اینجا

آمار بازدید
بازدید امروز : 159
بازدید دیروز : 348
بازدید کل : 413474
افراد آنلاین: نفر 1
اوقات شرعی

شهرکهای صنعتی ایلام مشمول طرح تسهیلات اشتغال روستایی شدند

news
ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام گفت: با پیگیری های به عمل آمده واحدهای مستقر در شهرکهای صنعتی استان ایلام نیز برای دریافت سرمایه در گردش با نرخ 10 درصد مشمول طرح تسهیلات اشتغال روستایی شدند. مرتضی دارایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: پیش از این، تنها طرح ها و واحدهای مستقر در نواحی صنعتی روستایی برای دریافت تسهیلات سرمایه ثابت و سرمایه در گردش شامل طرح تسهیلات روستایی می شدند. وی افزود: وام اشتغال روستایی با هدف کاهش بیکاری و رونق اشتغال برای اجرا در مناطق روستایی، عشایر و شهرهای کمتر از 10 هزار نفر تحت عنوان اصلاحیه دستورالعمل آیین نامه اجرایی قانون حمایت از توسعه ایجاد اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی به استانداران سراسر کشور ابلاغ شد. مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام یادآور شد: بر اساس این طرح قرار است موسسات عامل (بانک های کشاورزی، پست بانک، توسعه تعاون، صندوق کارآفرینی امید و صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری) با تلفیق منابع برابر با سهم صندوق توسعه ملی به متقاضیان تسهیلات پرداخت کنند. دارایی با بیان اینکه تسهیلات در روستاهای استان با بهره بسیار پایین ارائه می شود، اظهار کرد: تسهیلات روستایی با بهره پایین فرصت بی نظیری برای اشتغال در روستاهای استان و مهاجرت معکوس است و سیاست دولت حمایت همه جانبه از ایجاد بنگاه های کوچک اقتصادی برای رونق کسب و کار در مناطق روستایی و کم برخوردار کشور است. وی افزود: در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان با حضور معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و تعدادی از مدیران استانی چگونگی اعطای طرح تسهیلات اشتغال روستایی بررسی و پس از چند جلسه مورد تایید این کارگروه قرار گرفت. دارایی گفت: صاحبان طرح ها و واحدهای مستقر در ناحیه ها و شهرک های صنعتی مشرف به شهرهای زیر 10 هزار نفر جمعیت استان می توانند از طریق سایت سامانه اینترنتی www.kara.mcls.gov.ir ثبت نام و برای دریافت تسهیلات اقدام کنند. 553 واحد صنعتی دارای پروانه بهره برداری با سرمایه گذاری حدود 265 میلیارد ریال و ظرفیت اشتغال 9 هزار و 171 نفر در استان ایلام وجود دارد.

1397-04-23

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان در بازدید از ناحیه صنعتی سیروان: مشکل زمین محل اجرای مسیر خط انتقال آب پروژه آب رسانی به ناحیه صنعتی سیروان رفع می شود

news
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام در بازدید از ناحیه صنعتی سیروان گفت: مشکل زمین محل اجرای مسیر خط انتقال آب پروژه آب رسانی به ناحیه صنعتی سیروان رفع می شود. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام، مدیرعامل این شرکت در راستای رویکرد اقتصاد مقاومتی و برای فعال سازی و پویایی صنعت و پیگیری مشکلات زیرساختی با حضور در ناحیه صنعتی سیروان روند پیشرفت پروژه های عمرانی را بررسی کرد. مرتضی دارایی با شاره به اینکه گفت: عزم دولت تدبیر و امید در راستای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی، اقتصاد مقاومتی و خودکفایی کشور برای احیا و فعال سازی صنایع خرد، کوچک و متوسط بسیار جدی است. دارایی اظهار داشت: بازدید و بررسی مسائل، مشکلات و تنگناهای موجود در بخش تولید و خدمات شهرکهای صنعتی با حضور معاونین، مدیران و کارشناسان از مهمترین اولویت های شرکت شهرکهای صنعتی است. معاون صنایع کوچک، معاون فنی، مدیر حقوقی، مدیر برنامه ریزی و تعدادی از کارشناسان شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام، مدیرعامل را در این بازدید همراهی کردند.

1397-02-05

تاکید بر تکمیل طرح‌های عمرانی و زیرساختی شهرک ها و نواحی صنعتی استان ایلام

news
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام با اشاره به 33 میلیارد ریال پروژه عمرانی در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان در دست اقدام، گفت: تکمیل طرح‌های عمرانی و زیرساختی نیمه تمام از اولویت های مهم و با تاکید بر اجرای این طرح‌ها که با اجرای این طرح‌ ها زمینه توسعه، اشتغال و تولید در استان فراهم می‌شود. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام، مرتضی دارایی در دیدار با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ضمن تبریک انتصاب به ایشان، بیان داشت: این شرکت تمام تلاش خود را برای حمایت و تامین اعتبارات لازم از منابع ملی برای ایجاد زیرساخت های مورد نیاز شهرک ها و نواحی صنعتی بکارخواهد گرفت. دارایی افزود: یکی از راه های ایجاد اشتغال پایدار و ترغیب سرمایه گذاران در استان ایجاد زیرساخت های مناسب در شهرک ها و نواحی صنعتی است که دولت تدبیر و امید در این راستا در سال های گذشته اعتبارهای مناسبی را به استان ایلام اختصاص داده است. وی یادآور شد: شرکت شهرکهای صنعتی استان با توسعه و بهبود زیرساختها و آماده سازی آن برای واحدهای صنعتی و تولیدی، نقش مهمی در چرخه تولید ایفا می کند و زمینه حضور سرمایه گذاران در شهرکها و نواحی صنعتی را فراهم می نماید. مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام، تعیین تکلیف استفاده از اوراق خزانه اسلامی برای پرداخت به پیمانکاران، زمان محدود برای جذب اعتبارات و لزوم تمدید آن، عدم استقبال پیمانکاران از پروژه هایی که از محل اوراق خزانه تامین اعتبار می شوند و ... از مهمترین مباحث مطرح شده در این دیدار عنوان کرد. دارایی با اشاره به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری بنام سال "حمایت از کالای ایرانی" اضافه کرد: شهرک ها و نواحی صنعتی کانون اصلی تولید و اشتغال هستند و ضرورت توجه به تکمیل زیر ساخت ها و تاسیسات این شهرک ها و نواحی صنعتی باید بیشتر شود. وی با بیان اینکه ما از تمام ظرفیت های استان برای تامین زیرساختهای مورد نیاز واحدهای صنعتی استفاده خواهیم کرد، تاکید کرد: تخصیص اعتبارات عمرانی امسال باید با سال های قبل متفاوت باشد تا بتوانیم در راستای پوشش نامگذاری سال موفق باشیم. دارایی اظهار امیدواری کرد: با همت وتلاش مضاعف مسئولین استان و مردم و تعامل و همکاری مدیران دستگاه های اجرایی توسعه عمران وآبادانی استان با شتاب بیشتری ادامه یابد.

1397-02-04

33 میلیارد ریال پروژه عمرانی در شهرک های صنعتی ایلام اجرا می شود

news
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی ایلام گفت: 33 میلیارد ریال پروژه عمرانی در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان در دست اقدام است که با اجرای این طرح‌ ها زمینه توسعه، اشتغال و تولید در این مناطق فراهم می‌شود. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام، مرتضی دارایی با اشاره بر تکمیل طرح‌ های عمرانی و زیرساختی نیمه تمام اظهار کرد: احداث اطاقک چاه و خط انتقال آب در نواحی صنعتی شباب و سیروان، گاز رسانی به شهرک های صنعتی دهلران ، مهران و ناحیه صنعتی بدره، احداث واحدهای کارگاهی و تکمیل ساختمان فناوری و خدمات کسب و کار شهرک صنعتی ایلام، جدول گذاری و آسفالت شهرک های صنعتی دره شهر ، ایوان و ناحیه صنعتی شباب، تخریب و حمل مصالح و طراحی ناحیه تخصصی صنفی صنعتی ایلام از جمله پروژه هایی هستند که بخشی از آنها سال گذشته اجرا و تعدادی نیز هم اکنون در مرحله اقدام قرار دارند. وی تاکید کرد: تمام مطالبات سال های گذشته پیمانکاران این شرکت از محل اعتبارات عمرانی (اوراق خزانه اسلامی) پرداخت شده است، این شرکت تمام تلاش خود را برای حمایت و تامین اعتبارات لازم از منابع ملی برای ایجاد زیرساخت های مورد نیاز شهرک ها و نواحی صنعتی بکار خواهد گرفت. مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی ایلام افزود: یکی از راه های ایجاد اشتغال پایدار و ترغیب سرمایه گذاران در استان ایجاد زیرساخت های مناسب در شهرک ها و نواحی صنعتی است که دولت تدبیر و امید در این راستا در سال های گذشته اعتبارهای مناسبی را به استان ایلام اختصاص داده است. دارایی اضافه کرد: شرکت شهرک های صنعتی استان در تلاش است با توسعه و بهبود زیرساخت ها و آماده سازی آن برای واحدهای صنعتی و تولیدی، نقش مهمی در چرخه تولید ایفا کنند و زمینه حضور سرمایه گذاران در شهرکها و نواحی صنعتی را فراهم نماید. وی با بیان اینکه شهرک ها و نواحی صنعتی کانون اصلی تولید و اشتغال هستند، گفت: ضرورت توجه به تکمیل زیر ساخت ها و تاسیسات این شهرک ها و نواحی صنعتی باید بیشتر شود و ما از تمام ظرفیت های استان برای تامین زیرساختهای مورد نیاز واحدهای صنعتی استفاده خواهیم کرد.

1397-01-28


دستورالعمل حق بهره برداري سال بدون قيمت95
دستورالعمل تامین مالی بنگاههای کوچک و متوسط
دانلود فایل اصلاح الگوی مصرف
قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور
درخواست انشعاب ( آب و برق و گاز و تلفن و فاضلاب)
پیگیری درخواست انشعابات
گزارش فرصتها و محدويتهاي «قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور
test
test
test
test

test
test
test
test
test
test
test