logo left
right
  • باور داشته باش , پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری ,آن است که بعد هر زمین خوردنی برخیزی .
  • پيامبر صلى ‏الله‏ عليه ‏و ‏آله : اِنَّ اللّه‏َ يُحِبُّ مَعالِىَ الاُْمورِ وَ اَشْرافَها وَ يَكْرَهُ سَفْسافَها؛(۱) خداوند كارهاى والا و شرافتمند را دوست دارد و از كارهاى پست و ناچيز بيزار است.
  • افتتاح آزمایشی سایت
right
آخرین تاریخ به روزرسانی
سه شنبه, 9 شهريور 1395
نظرسنجی

نظر شما در مورد سایت چیست ؟

شهرک ها

شهرک صنعتي ايلام

میزان اشتغال: 2594 سرمایه گذاری: 809922 میلیون ريال تعداد واحدهای استقرار یافته: 184 تعداد واحدهای به بهره برداری رسیده: 141 اطلاعات بیشتر: از اینجا

آمار بازدید
بازدید امروز : 202
بازدید دیروز : 480
بازدید کل : 170244
افراد آنلاین: نفر 3
اوقات شرعی

افتتاح کارخانه تولید تخته وایت برد در ناحیه صنعتی لومار همزمان با هفته دولت

news
مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان ايلام از افتتاح کارخانه تولید انواع تخته وایت برد در ناحیه صنعتی لومار ، همزمان با اجرای برنامه های گرامیداشت هفته دولت و با حضور استاندار ایلام خبر داد. "مرتضي دارايي" گفت : برای این طرح سه میلیارد ریال از سوی بخش خصوصی سرمایه گذاری شده و زمینه اشتغال پنج نفر را هم فراهم کرده است. دارايي اظهار کرد : ناحیه صنعتی لومار واقع درکیلومتر 15 جاده لومار به ایلام با وجود زیرساختهای مناسب آمادگی لازم را برای حضور سرمایه گذاران بومی و غیربومی به منظور ایجاد اشتغال ، فعال سازی و پویایی صنعت شهرستان دارد. رییس کل دادگستری استان ، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ، فرماندار سیروان ، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان و مدیران شهرستان سیروان در این افتتاح استاندار ایلام را همراهی کردند.

1395-06-09

با حضور معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت و رییس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و همزمان با هفته دولت ؛ سه طرح صنعتی و تولیدی در استان ایلام افتتاح شد

news
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام گفت : با حضور معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت و رییس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان سه طرح صنعتی و تولیدی در استان افتتاح شد. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام "مرتضی دارایی" اظهار داشت:سه واحد تولیدی وصنعتی کارخانه گچ صالح آباد در شهرستان ایلام،تعاونی 2451 تولید کننده اسید سولفوریک مستقر در شهرک ایوان و واحد تولیدی نایلون و نایلکس مستقر در شهرک صنعتی ایلام با فتتاح واحد تولیدی نایلون و نایلکس ملکشاهی مستقر در شهرک صنعتی ایلام با حضور معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت و رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان،استاندار ایلام،معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری،فرماندار ایلام و رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان به مناسبت هفته دولت افتتاح و به بهره برداری رسید. دارایی بیان کرد : واحد تولیدی گچ ایلام صالح آباد بعد از 13 سال با ظرفیت 100 هزار تن و حجم سرمایه گذاری 32 هزار میلیون ریال و ظرفیت اشتغال 15 نفر مجدداً راه اندازی شد. وی ادامه داد : واحد تولیدی اسید سولفوریک واقع در شهرک صنعتی ایوان با 70 میلیارد ریال اعتبار احداث شده و محصولات این شرکت در سه گروه سولفات پتاسیم ، اسید سولفوریک و اسید کلریدریک تولید و روانه بازار می شود و بخشی از نیاز بازار کشور به این محصولات را تأمین و از خروج ارز از کشور جلوگیری می نماید و با اجرای فاز دوم ، ظرفیت 120 تنی این واحد تولیدی به ظرفیت 135 تن افزایش می یابد. دارایی گفت : در حاشیه افتتاح واحد تولیدی سولفات پتاسیم ، ماشین آتش نشانی شهرک صنعتی ایوان با اعتباری حدود 2 هزار و صد و پنجاه ميليون ريال از محل منابع داخلي اين شركت به بهره برداری رسید. مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام افزود : واحد تولیدی نایلون و نایلکس ملکشاهی با ظرفیت 500 تن در سال ، حجم سرمایه گذاری 12 هزار و 800 میلیون ریال و با ظرفیت اشتغالزایی 15 نفر در شهرک صنعتی ایلام افتتاح شد. معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت و رییس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اظهار کرد : 155 طرح صنعتی با سرمایه گذاری 50هزار میلیارد ریالی و اشتغالزایی 9 هزاری نفری در حوزه صنعت کشور به مناسبت هفته دولت به بهره برداری می رسد. "محمود نوابی" افزود : این تعداد طرح خارج از طرح های حوزه رونق تولید و هفت هزار و 500 واحد صنایع کوچک و 200 طرح بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی است که به بهره برداری می رسد. نوابی عنوان داشت : چهار هزار و 500 طرح در دست اقدام کشور داریم که یک هزار و 500 طرح آن تا پایان مردادماه به بهره برداری رسید که طرح های استان ایلام از همین طرح ها است.

1395-06-07

بازدید معاون وزیر آموزش و پرورش از ناحیه صنعتی شباب به مناسبت هفته دولت

news
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام از بازدید معاون وزیر آموزش و پرورش ، از ناحیه صنعتی شباب به مناسبت هفته دولت خبر داد. "مرتضی دارایی" گفت : همزمان با هفته دولت و در راستای برنامه های اقتصاد مقاومتی و به منظور فعال سازی و پویایی صنعت استان ، معاون وزیر آموزش و پرورش با حضور در واحد صنعتی فولاد گستر آتنا و شرکت کوشاب غرب مستقر در ناحیه صنعتی شباب از روند احداث این دو طرح بزرگ صنعتی بازدید کرد. وی ادامه داد : بازدید و بررسی مسائل ، مشکلات و تنگناهای موجود در بخش تولید و خدمات شهرکهای صنعتی با حضور مسئولان ارشد كشوري و استان از مهمتریت اولویت های شرکت شهرکهای صنعتی استان است. در اين ديدار معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام ، فرماندار چرداول ، رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام با همراهي معاون معاون وزیر آموزش و پرورش از واحدهاي مستقر در اين ناحیه صنعتی ديدن كردند.

1395-06-06

فرماندار ایوان از شهرک صنعتی این شهرستان بازدید کرد

news
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گفت : فرماندار ایوان در راستای برنامه های اقتصاد مقاومتی و با توجه به نزدیکی به هفته دولت از شهرک صنعتی این شهرستان بازدید کرد. " مرتضی دارایی" با بیان اینکه شهرک صنعتی ایوان بخاطر موقعیت جغرافیایی ، تقاضای بیشتری برای سرمایه گذاری دارد ، تاکید کرد : این شهرک آمادگی پذیرش سرمایه گذاری به صورت نقد و اقساط بلند مدت را دارد. به گفته وی ، با توجه به مشوق های ارائه شده در شهرک صنعتی ایوان و تسهیلاتی که در سال اقتصاد مقاومتی برای راه اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی تامین و پرداخت می شود ، فرصت برای سرمایه گذاری در این بخش مناسب است. وی یادآور شد : اکثر سرمایه گذاران شهرک صنعتی ایوان غیر بومی هستند و این موضوع حائز اهمیت و نیازمند توجه بیشتر فرمانداری در بحث تخصیص از محل اعتبارات عمرانی با توجه به ضرورت ایجاد اشتغال است. مدیر عامل شهرک های صنعتی ایلام گفت : امسال در حوزه نرم افزاری و توجه به صنایع کوچک حمایت های ویژه ای از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی ایوان صورت گرفت که شامل تخصیص تسهیلات با بهره پایین به واحدهای صنعتی فعال است. دارایی اضافه کرد : سال گذشته شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام برای خرید یک دستگاه خودروی آتش نشانی جهت شهرک صنعتی ایوان سه میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی هزینه کرده است. وی یادآور شد : بیشترین صنایع تولیدی در شهرک صنعتی ایوان در بخش های شیمیایی ، فلزی و غذایی هستند و در آینده نزدیک ایوان تبدیل به قطب اشتغال در استان می شود. وی تاکید کرد: در سال اقتصاد مقاومتی چند واحد غیر فعال این شهرک از جمله کارخانه ذخیره سازی گندم ، طرح متوقف شده آرد و واحد پالایش روغن با ارائه کمک و رفع مشکلات به چرخه تولید باز می گردند.

1395-05-31


دستورالعمل حق بهره برداري سال بدون قيمت95
دستورالعمل تامین مالی بنگاههای کوچک و متوسط
دانلود فایل اصلاح الگوی مصرف
قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور
درخواست انشعاب ( آب و برق و گاز و تلفن و فاضلاب)
پیگیری درخواست انشعابات
گزارش فرصتها و محدويتهاي «قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور
test
test
test
test

test
test
test
test
test
test
test