logo left
right
  • باور داشته باش , پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری ,آن است که بعد هر زمین خوردنی برخیزی .
  • پيامبر صلى ‏الله‏ عليه ‏و ‏آله : اِنَّ اللّه‏َ يُحِبُّ مَعالِىَ الاُْمورِ وَ اَشْرافَها وَ يَكْرَهُ سَفْسافَها؛(۱) خداوند كارهاى والا و شرافتمند را دوست دارد و از كارهاى پست و ناچيز بيزار است.
  • افتتاح آزمایشی سایت
right
آخرین تاریخ به روزرسانی
شنبه, 4 آذر 1396
نظرسنجی

نظر شما در مورد سایت چیست ؟

شهرک ها

شهرک صنعتي ايلام

میزان اشتغال: 2594 سرمایه گذاری: 809922 میلیون ريال تعداد واحدهای استقرار یافته: 184 تعداد واحدهای به بهره برداری رسیده: 141 اطلاعات بیشتر: از اینجا

آمار بازدید
بازدید امروز : 84
بازدید دیروز : 604
بازدید کل : 313501
افراد آنلاین: نفر 2
اوقات شرعی

137 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل طرح‌های عمرانی و زیرساختی نیمه تمام شهرکها و نواحی صنعتی استان مصوب شد

news
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام در شورای برنامه ریزی و توسعه استان گفت: مبلغ 137 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استان(ارتقا شاخص های توسعه اقتصادی و سایر منابع) مصوب شد. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام، مرتضی دارایی ضمن ارائه کاملی از زیرساختهای موجود و دفاع از پروژه های درست اجرا، بر تکمیل طرح‌های عمرانی و زیرساختی نیمه تمام تاکید کرد و افزود: با اجرای این طرح‌ها زمینه توسعه شهرک ها و نواحی صنعتی استان و به طبع زمینه توسعه اشتغال و تولید فراهم می‌شود. دارایی یادآور شد: یکی از راه های ایجاد اشتغال پایدار و ترغیب سرمایه گذاران در استان ایجاد زیرساخت های مناسب در شهرک ها و نواحی صنعتی است که دولت تدبیر و امید در این راستا در سال های گذشته اعتبارهای مناسبی را به استان ایلام اختصاص داده است. وی بیان داشت: انتظار می رود شرکت شهرکهای صنعتی استان با توسعه و بهبود زیرساختها و آماده سازی آن برای واحدهای صنعتی و تولیدی، نقش مهمی در چرخه تولید ایفا کنند و زمینه حضور سرمایه گذاران در شهرکها و نواحی صنعتی را فراهم کنیم. مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام با اشاره به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری بنام سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال اضافه کرد: شهرک ها و نواحی صنعتی کانون اصلی تولید و اشتغال هستند و ضرورت توجه به تکمیل زیر ساخت ها و تاسیسات این شهرک ها و نواحی صنعتی باید بیشتر شود. دارایی تاکید کرد: ما از تمام ظرفیت های استان برای تامین زیرساختهای مورد نیاز واحدهای صنعتی استفاده خواهیم کرد و انتظار می رود مدیران ارشد استان توجه ویژه ای به تامین اعتبارات عمرانی برای تکمیل زیرساخت ها و تاسیسات شهرک ها و نواحی صنعتی داشته باشند. وی افزود: تخصیص اعتبارات عمرانی امسال باید با سال های قبل متفاوت باشد تا بتوانیم در راستای پوشش نامگذاری سال موفق باشیم. دارایی اظهار امیدواری کرد: با همت وتلاش مضاعف مسئولین استان و مردم و تعامل و همکاری مدیران دستگاه های اجرایی توسعه عمران وآبادانی استان با شتاب بیشتری ادامه یابد. نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان ایلام با ریاست استاندار ایلام و حضور مدیران دستگاه های اجرایی استان در محل سالن جلسات استانداری برگزار شد.

1396-09-02

مسائل و مشکلات شهرک صنعتی دره شهر و ناحیه صنعتی بدره بررسی شد

news
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام در بازدید از شهرک صنعتی دره شهر و ناحیه صنعتی بدره مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی را بررسی کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام، مرتضی دارایی در این بازدید با تاکید بر تسریع در تکمیل زیر ساخت‌های زیر بنایی در شهرکها و نواحی صنعتی استان بویژه ناحیه صنعتی بدره گفت: ارائه خدمات زیر بنایی مناسب به واحدهای صنعتی باید بیش از گذشته تسریع شود. وی با بیان اینکه فرمانداران باید نگاه ویژه ای به تامین اعتبارات عمرانی برای تکمیل زیرساخت ها و تاسیسات شهرک ها و نواحی صنعتی داشته باشند، یادآور شد: یکی از راه های ایجاد اشتغال پایدار و ترغیب سرمایه گذاران در استان ایجاد زیرساخت های مناسب در شهرک ها و نواحی صنعتی است که دولت تدبیر و امید در این راستا در سال های گذشته اعتبارهای مناسبی را به استان ایلام اختصاص داده است. مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام با اشاره به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری بنام سال اقتصاد مقاومتی تولید-اشتغال اضافه کرد: شهرک ها و نواحی صنعتی کانون اصلی تولید و اشتغال هستند و ضرورت توجه به تکمیل زیر ساخت ها و تاسیسات این شهرک ها و نواحی صنعتی باید بیشتر شود. به گفته وی اختصاص اعتبارات عمرانی ضامن تکمیل زیرساخت شهرک های صنعتی استان ایلام است و این شرکت تمام تلاش خود را برای حمایت و تامین اعتبارات لازم از منابع ملی برای ایجاد زیرساخت های مورد نیاز شهرک ها و نواحی صنعتی بکارخواهد گرفت. دارایی اظهار داشت: بازدید و بررسی مسائل، مشکلات و تنگناهای موجود در بخش تولید و خدمات شهرکهای صنعتی با حضور معاونین، مدیران و کارشناسان از مهمترین اولویت های شرکت شهرکهای صنعتی استان است. وی در پایان این بازدید گفت: شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام انجام پروژه هاي برق رسانی و گازرسانی، طرح توسعه و آسفالت خيابان ورودی ناحیه بدره، تامین برق طرح استیل کرد دره شهر و برگزاری دوره های آموزشی مهارتی در این شهرک را در دست اقدام دارد.

1396-08-30

برگزاری جلسه نحوه تامین برق شهرک ها و نواحی صنعتی استان ایلام

news
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام گفت: در راستاي اجراي وظايف، سياست ها و استراتژي هاي شركت و با عنايت به نقش شهركها و نواحي صنعتي بهعنوان کانونهای تولید در ايجاد اشتغال و سرمايه گذاري و به منظور بهينه سازي خدمات ارائه شده جلسه اي با حضور نماینده برق منطقه ای غرب، مدیر برنامه ریزی شرکت توزیع برق استان، معاون و مدیر فنی شرکت برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام، مرتضی دارایی اظهار داشت: در این جلسه نحوه تامین و میزان برق شهرک ها و نواحی صنعتی استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت. دارایی بیان کرد: بر اساس قانون دولت موظف است کار برق رسانی به شهرک ها و نواحی صنعتی را انجام دهد و باید از نکات و تبصره هایی از آیین نامه ها و دستورالعمل ها استفاده شود که زمینه تامین برق شهرک ها و نواحی صنعتی استان فراهم شود. وی افزود: با فضایی تازه ای که در رونق تولید و شکوفایی صنعت بوجود آمده امید می رود موانع و مشکلات تولید از جمله زیرساخت ها برای جذب سرمایه گذار در شهرکها و نواحی صنعتی استان برطرف شود.

1396-08-30

یکی از شاهکارهای ایلام در آینده، احداث شهرک تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی است

news
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام گفت: یکی از شاهکارهای استان در آینده، احداث شهرک تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی است. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام، مرتضی دارایی بیان داشت: با وجود منابع عظيم نفت و گاز و به دلیل استقرار پالايشگاه گاز در سطح استان و با توجه به ظرفیت شهرك ها و نواحي صنعتي با زيرساخت هاي مناسب مي توان استان را به يكي از قطبهاي توليد صنايع پايين دستي پتروشيمي تبديل نمود. دارایی وجود منابع معدني بي نظير سيمان و گچ و بيتومين با كيفيت عالي در تمام استان، امكان صدور كالا و محصولات توليدي به كشورهاي همسايه استان با توجه به هم مرز بودن با كشور عراق، وجود منابع عظیم نفت و گاز، احداث پالايشگاه فرآورده هاي نفتي از ميعانات گازي در شهرستان ایلام، احداث پالايشگاه تبديل گاز طبيعي به فرآورده هاي نفتي(بنزين و گازوئيل پاك) از مهمترین دلایل احداث شهرک تخصصی نفت و گاز و پتروشیمی در استان ایلام عنوان کرد. مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام تاکید کرد: سرمایه گذار حوزه نفت و گاز، با مشکل زمین روبه رو هستند و اگر زمین نیز باشد حداقل دو سال تغییر کاربری آن به طول می‌انجامد؛ به همین دلیل با احداث این شهرک، گام مهمی در توسعه استان در این بخش انجام می گیرد. دارایی ادامه داد: احداث این شهرک در مرحله تصویب در هیأت دولت قرار دارد و اولین بار است که در کشور این طرح انجام می‌شود.

1396-08-27


دستورالعمل حق بهره برداري سال بدون قيمت95
دستورالعمل تامین مالی بنگاههای کوچک و متوسط
دانلود فایل اصلاح الگوی مصرف
قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور
درخواست انشعاب ( آب و برق و گاز و تلفن و فاضلاب)
پیگیری درخواست انشعابات
گزارش فرصتها و محدويتهاي «قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور
test
test
test
test

test
test
test
test
test
test
test